Zeetex

Zeetex

Dobrá povesť a silná pozícia na mnohých trhoch sú charakteristické pre ekonomickú značku pneumatík Zeetex s ázijskými koreňmi. Kvalitatívne porovnateľná s Matadorom, cenovo však výrazne nižšie zaručene uspokojí vodičov s týmito požiadavkami. Zamerané na všetky geo a enviro podmienky, pneumatiky Zeetex obúvajú nielen osobné vozy do mesta a mimo neho, ale i do terénu, na diaľnice či do priemyselných prevádzok.

Distribučná spoločnosť ZAFCO so sídlom v Dubaji začala písať svoju históriu na pneu trhu v roku 1993. V roku 2002 uviedla do obehu samotnú značku Zeetex Tires, ktorú o 2 roky neskôr začala distribuovať na americké trhy, od roku 2007 aj do Európy. Od roku 2005 sa ZAFCO špecializuje na medzinárodnú distribúciu pneumatík.

Špeciálne pre európske trhy sa pneumatiky vyrábajú v ázijských fabrikách v Indonézii, Indii a Číne a distribuujú sa do 85 krajín na všetkých kontinentoch. Ďalším prelomovým rokom bol 2008, kedy došlo k rozšíreniu produktového radu o radiálne pneumatiky pre ľahké nákladné automobily, neskôr aj o doplnkové produkty ako mazivá a batérie.

Zeetex HP1000

Zeetex HP1000

Pri výrobe pneumatík Zeetex sú zachované všetky predpoklady bezpečnosti korešpondujúce s požiadavkami na ochranu životného prostredia, s prihliadnutím na nároky tej-ktorej krajiny. Pri návrhoch dizajnu a využití technológií a know-how dohliadali aj inžinieri spolupracujúci so zvučnými menami ako Michelin či Bridgestone, vďaka čomu sú pneumatiky značky Zeetex technologicky sofistikované a v renovovanom teste pneumatík časopisu Autobild 2015 obstáli mimoriadne pozitívne. V hlučnosti suverénne vyhrali a v životnosti skončili na 2. pozícii v silnej konkurencii zvučných mien. Zaujímavé je aj 5. miesto v palivovej efektívnosti, teda ekologické zmýšľanie konceptu Zeetex.

Pneumatiky značky Zeetex sú skvelou alternatívou k značkám ako Debica, Kormoran či iným ekonomickým variantom šetriacim rozpočet pri obstaraní i prevádzke. Slušný výkon v akýchkoľvek poveternostných podmienkach a terénoch pretavený do rôznych typov obutia uspokojí malé mestské autá, nákladný firemný vozový park i obľúbené športové SUV.

Či zvažujete ultra tichú jazdu s vynikajúcim ovládaním, ktorú vám ponúknu pneumatiky Zeetex HP2000 alebo potrebujete obuť štvorkolku na terénny výlet, ktorý vás uspokojí v každom smere, ak ju obujete do pneumatík Zeetex SU1000, v každom prípade máte na výber.

Siahnuť po modeli Zeetex CT2000 sa oplatí v prípade eko alternatívy pre ľahké nákladné vozidlá a požiadavkách na ich každodenný náročný výkon. S modelom Zeetex ZT1000 zaručene zažiarite aj v konkurencii špičkových značiek, v ktorej tieto pneumatiky obstáli v renomovanom teste časopisu Autobild 2015.